Nations League 2020/21: alle tabellen en standen

Op zoek naar de standentabellen van alle liga’s en groepen in de UEFA Nations League 2020/21? We hebben alle 14 groepen van divisies A tot en met D voor je samengesteld met tabellen, het schema van de Nationale Liga en de resultaten.

Door de UEFA-hervorming bestaan divisies A tot en met C nu uit 16 landen, die elk in 4 groepen van 4 teams zijn verdeeld. Alleen divisie D bestaat uit slechts zeven teams, terwijl groep 1 een groep van vier is en groep 2 een groep van drie.

De beste ploegen van de Nations League Divisie A spelen in de eindronde voor de algemene overwinning. De winnaars van de groepen in de andere competities gaan naar de hogere divisies voor de volgende editie van de Nations League. De vier slechtste teams in League A en B zijn gedegradeerd naar de lagere divisie. Vanuit Liga C zullen er slechts twee degradatieteams zijn (hier spelen de vier slechtste teams in een playout voor de 2 degradatieplaatsen). Het is duidelijk dat niemand uit League D wordt gedegradeerd.

>> Wedden op Nations League <<

Tabellen & Resultaten Liga A – alle groepen

Nations League Groep 1, Liga A

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Italië – Bosnië-Herzegovina 1-1 Florenz
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Nederland – Polen 1-0 Amsterdam
Maandag, 07.09.20 20:45 Bosnië-Herzegovina – Polen 1-2 Zenica
Maandag, 07.09.20 20:45 Nederland – Italië 0-1 Amsterdam
Zondag, 11.10.20 18:00 Bosnië-Herzegovina – Nederland 0-0 Zenica
Zondag, 11.10.20 20:45 Polen – Italië 0-0 Danzig
Woensdag, 14.10.20 20:45 Italië – Nederland 1-1 Mailand
Woensdag, 14.10.20 20:45 Polen – Bosnië-Herzegovina 3-0 Breslau
Zondag, 15.11.20 18:00 Nederland – Bosnië-Herzegovina -:- Amsterdam
Zondag, 15.11.20 20:45 Italië – Polen -:- Rome
Woensdag, 18.11.20 20:45 Bosnië-Herzegovina – Italië -:- Zenica
Woensdag, 18.11.20 20:45 Polen – Nederland -:- Chorzow

Nations League Groep 2, Liga A

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Zaterdag, 05.09.20 18:00 Ijsland – Engeland 0-1 Reykjavik
Zaterdag, 05.09.20 20:45 Denemarken – België 0-2 Copenhagen
Dinsdag, 08.09.20 20:45 België – Ijsland 5-1 Brussel
Dinsdag, 08.09.20 20:45 Denemarken – Engeland 0-0 Copenhagen
Zondag, 11.10.20 18:00 Engeland – België 2-1 Londen
Zondag, 11.10.20 20:45 Ijsland – Denemarken 0-3 Reykjavik
Woensdag, 14.10.20 20:45 Engeland – Denemarken 0-1 Londen
Woensdag, 14.10.20 20:45 Ijsland – België 1-2 Reykjavik
Zondag, 15.11.20 20:45 België – Engeland -:- Brussel
Zondag, 15.11.20 20:45 Denemarken – Ijsland -:- Copenhagen
Woensdag, 18.11.20 20:45 België – Denemarken -:- Brussel
Woensdag, 18.11.20 20:45 Engeland – Ijsland -:- Londen

Nations League Groep 3, Liga A

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Zaterdag, 05.09.20 20:45 Portugal – Kroatië 4-1 Porto
Zaterdag, 05.09.20 20:45 Zweden – Frankrijk 0-1 Solna
Dinsdag, 08.09.20 20:45 Frankrijk – Kroatië 4-2 Parijs
Dinsdag, 08.09.20 20:45 Zweden – Portugal 0-2 Solna
Zondag, 11.10.20 18:00 Kroatië – Zweden 2-1 Zagreb
Zondag, 11.10.20 20:45 Frankrijk – Portugal 0-0 Parijs
Woensdag, 14.10.20 20:45 Kroatië – Frankrijk 1-2 Zagreb
Woensdag, 14.10.20 20:45 Portugal – Zweden 3-0 Porto
Zaterdag, 14.11.20 20:45 Portugal – Frankrijk -:- ???
Zaterdag, 14.11.20 20:45 Zweden – Kroatië -:- Solna
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Kroatië – Portugal -:- ???
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Frankrijk – Zweden -:- ???

Nations League Groep 4, Liga A

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Duitsland – Spanje 1-1 Stuttgart
Donderdag, 03.09.20 20:45 Oekraïne – Zwitserland 2-1 Lviv
Zondag, 06.09.20 20:45 Spanje – Oekraïne 4-0 Madrid
Zondag, 06.09.20 20:45 Zwitserland – Duitsland 1-1 Basel
Zaterdag, 10.10.20 20:45 Spanje – Zwitserland 1-0 Madrid
Zaterdag, 10.10.20 20:45 Oekraïne – Duitsland 1-2 Kiev
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Duitsland – Zwitserland 3-3 Keulen
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Oekraïne – Spanje 1-0 Kiev
Zaterdag, 14.11.20 20:45 Duitsland – Oekraïne -:- Leipzig
Zaterdag, 14.11.20 20:45 Zwitserland – Spanje -:- Basel
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Spanje – Duitsland -:- Madrid
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Zwitserland – Oekraïne -:- Luzern

Tabellen & Resultaten van Liga B

Nations League Liga B, Groep 1

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Noorwegen – Oostenrijk 1-2 Oslo
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Roemenië –  Noord-Ierland 1-1 Boekarest
Maandag, 07.09.20 20:45 Oostenrijk – Roemenië 2-3 Klagenfurt
Maandag, 07.09.20 20:45  Noord-Ierland – Noorwegen 1-5 Belfast
Zondag, 11.10.20 20:45  Noord-Ierland – Oostenrijk 0-1 Belfast
Zondag, 11.10.20 20:45 Noorwegen – Roemenië 4-0 Oslo
Woensdag, 14.10.20 18:00 Noorwegen –  Noord-Ierland 1-0 Oslo
Woensdag, 14.10.20 20:45 Roemenië – Oostenrijk 0-1 Ploiești
Zondag, 15.11.20 18:00 Roemenië – Noorwegen -:- Boekarest
Zondag, 15.11.20 20:45 Oostenrijk –  Noord-Ierland -:- Wenen
Woensdag, 18.11.20 20:45 Oostenrijk – Noorwegen -:- Wenen
Woensdag, 18.11.20 20:45 Noord-Ierland – Roemenië -:- Belfast

Nations League Liga B, Groep 2

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Schotland – Israël 1-1 Glasgow
Vrijdag, 04.09.20 20:45 Slovakije – Tsjechië 1-3 Bratislava
Maandag, 07.09.20 20:45 Tsjechië – Schotland 1-2 Olmütz
Maandag, 07.09.20 20:45 Israël – Slovakije 1-1 Netanja
Zondag, 11.10.20 20:45 Israël – Tsjechië 1-2 Haifa
Zondag, 11.10.20 20:45 Schotland – Slowakije 1-0 Glasgow
Woensdag, 14.10.20 15:00 Schotland – Tsjechië 1-0 Glasgow
Woensdag, 14.10.20 20:45 Slowakije – Israël 2-3 Trnava
Zondag, 15.11.20 15:00 Slowakije – Schotland -:- Trnava
Zondag, 15.11.20 20:45 Tsjechië – Israël -:- ???
Woensdag, 18.11.20 20:45 Tsjechië – Slowakije -:- Praag
Woensdag, 18.11.20 20:45 Israël – Schotland -:- Netanja

Nations League Liga B, groep 3

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Rusland – Servië 3-1 Moskou
Donderdag, 03.09.20 20:45 Turkije – Hongarije 0-1 Sivas
Zondag, 06.09.20 18:00 Hongarije – Rusland 2-3 Boedapest
Zondag, 06.09.20 20:45 Servië – Turkije 0-0 Belgrado
Zondag, 11.10.20 20:45 Rusland – Turkije 1-1 Moskou
Zondag, 11.10.20 20:45 Servië – Hongarije 0-1 Belgrado
Woensdag, 14.10.20 20:45 Rusland – Hongarije 0-0 Moskou
Woensdag, 14.10.20 20:45 Turkije – Servië 2-2 Istanbul
Zondag, 15.11.20 18:00 Turkije – Rusland -:- Istanbul
Zondag, 15.11.20 20:45 Hongarije – Servië -:- Budapest
Woensdag, 18.11.20 20:45 Hongarije – Turkije -:- Budapest
Woensdag, 18.11.20 20:45 Servië – Rusland -:- Belgrado

Nations League Liga B, Groep 4

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Bulgarije – Ierland 1-1 Sofia
Donderdag, 03.09.20 20:45 Finland – Wales 0-1 Helsinki
Zondag, 06.09.20 15:00 Wales – Bulgarije 1-0 Cardiff
Zondag, 06.09.20 18:00 Ierland – Finland 0-1 Dublin
Zondag, 11.10.20 15:00 Ierland – Wales 0-0 Dublin
Zondag, 11.10.20 18:00 Finland – Bulgarije 2-0 ???
Woensdag, 14.10.20 18:00 Bulgarije – Wales 0-1 Sofia
Woensdag, 14.10.20 18:00 Finland – Ierland -:- ???
Zondag, 15.11.20 18:00 Bulgarije – Finland -:- Sofia
Zondag, 15.11.20 18:00 Wales – Ierland -:- Cardiff
Woensdag, 18.11.20 20:45 Ierland – Bulgarije -:- Dublin
Woensdag, 18.11.20 20:45 Wales – Finland -:- Cardiff

Nations League Liga C Tabellen & Standen

Liga C, Groep 1

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Zaterdag, 05.09.20 18:00 Azerbeidzjan – Luxemburg 1-2 Bakoe
Zaterdag, 05.09.20 18:00 Cyprus – Montenegro 0-2 Nikosia
Dinsdag, 08.09.20 20:45 Cyprus – Azerbeidzjan 0-1 Nikosia
Dinsdag, 08.09.20 20:45 Luxemburg – Montenegro 0-1 Luxemburg
Zaterdag, 10.10.20 15:00 Luxemburg – Cyprus 2-0 Luxemburg
Zaterdag, 10.10.20 15:00 Montenegro – Azerbeidzjan 2-0 Podgorica
Dinsdag, 13.10.20 18:00 Azerbeidzjan – Cyprus 0-0 Bakoe
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Montenegro – Luxemburg 1-2 Podgorica
Zaterdag, 14.11.20 18:00 Azerbeidzjan – Montenegro -:- Bakoe
Zaterdag, 14.11.20 18:00 Cyprus – Luxemburg -:- Nikosia
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Luxemburg – Azerbeidzjan -:- Luxemburg
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Montenegro – Cyprus -:- Podgorica

Liga C, Groep 2

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Zaterdag, 05.09.20 15:00 Noord-Macedonië – Armenië 2-1 Skopje
Zaterdag, 05.09.20 18:00 Estland – Georgië 0-1 Tallinn
Dinsdag, 08.09.20 18:00 Armenië – Estland 2-0 Jerewan
Dinsdag, 08.09.20 18:00 Georgië –  Noord-Macedonië 1-1 Tiflis
Zondag, 11.10.20 18:00 Armenië – Georgië 2-2 Jerewan
Zondag, 11.10.20 18:00 Estland –  Noord-Macedonië 3-3 Tallinn
Woensdag, 14.10.20 20:45 Estland – Armenië 1-1 Tallinn
Woensdag, 14.10.20 20:45  Noord-Macedonië – Georgië 1-1 Skopje
Zondag, 15.11.20 15:00  Noord-Macedonië – Estland -:- Skopje
Zondag, 15.11.20 18:00 Georgië – Armenië -:- Tiflis
Woensdag, 18.11.20 18:00 Armenië –  Noord-Macedonië -:- Jerewan
Woensdag, 18.11.20 18:00 Georgië – Estland -:- Tiflis

Liga C, Groep 3

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Moldavië – Kosovo 1-1 Parma (ITA)
Donderdag, 03.09.20 20:45 Slovenië – Griekenland 0-0 Ljubljana
Zondag, 06.09.20 18:00 Slovenië – Moldavië 1-0 Ljubljana
Zondag, 06.09.20 20:45 Kosovo – Griekenland 0-2 Pristina
Zondag, 11.10.20 20:45 Griekenland – Moldavië 2-0 Athene
Zondag, 11.10.20 20:45 Kosovo – Slovenië 0-1 Pristina
Woensdag, 14.10.20 20:45 Griekenland – Kosovo 0-0 Athene
Woensdag, 14.10.20 20:45 Moldavië – Slovenië 0-4 Chisinau
Zondag, 15.11.20 20:45 Moldavië – Griekenland -:- Ljubljana
Zondag, 15.11.20 20:45 Slovenië – Kosovo -:- Ljubljana
Woensdag, 18.11.20 20:45 Griekenland – Slovenië -:- Athene
Woensdag, 18.11.20 20:45 Kosovo – Moldavië -:- Pristina

Liga C, Groep 4

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Belarus – Albanië 0-2 Minsk
Donderdag, 03.09.20 20:45 Litouwen – Kazachstan 0-2 Vilnius
Maandag, 07.09.20 16:00 Kazachstan – Belarus 1-2 Almaty
Maandag, 07.09.20 20:45 Albanië – Litouwen 0-1 Tirana
Zondag, 11.10.20 15:00 Kazachstan – Albanië 0-0 Almaty
Zondag, 11.10.20 18:00 Litouwen – Belarus 2-2 Vilnius
Woensdag, 14.10.20 20:45 Belarus – Kazachstan 2-0 Minsk
Woensdag, 14.10.20 20:45 Litouwen – Albanië 0-0 Vilnius
Zondag, 15.11.20 18:00 Belarus – Litouwen -:- Minsk
Zondag, 15.11.20 18:00 Albanië – Kazachstan -:- Tirana
Woensdag, 18.11.20 16:00 Albanië – Belarus -:- Tirana
Woensdag, 18.11.20 16:00 Kazachstan – Litouwen -:- ???

Alle tabellen & standen van de Nations League Liga D

Nations League Groep D1

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Donderdag, 03.09.20 20:45 Färöer-eilanden – Malta 3-2 Torshavn
Donderdag, 03.09.20 20:45 Letland – Andorra 0-0 Riga
Zondag, 06.09.20 15:00 Andorra – Färöer-eilanden 0-1 Andorra La Vella
Zondag, 06.09.20 20:45 Malta – Letland 1-1 Ta’Qali
Zaterdag, 10.10.20 18:00 Färöer-eilanden – Letland 1-1 Torshavn
Zaterdag, 10.10.20 20:45 Andorra – Malta 0-0 Andorra La Vella
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Färöer-eilanden – Andorra 2-0 Torshavn
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Letland – Malta 0-1 Riga
Zaterdag, 14.11.20 15:00 Malta – Andorra -:- Ta’Qali
Zaterdag, 14.11.20 18:00 Lettland – Färöer-eilanden -:- Riga
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Andorra – Letland -:- Andorra La Vella
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Malta – Färöer-eilanden -:- Ta’Qali

Nations League Groep D2

 

Datum Tijd Wedstrijd Stand Stadion/locatie
Zaterdag, 05.09.20 15:00 Gibraltar – San Marino 1-0 Gibraltar
Dinsdag, 08.09.20 20:45 San Marino – Liechtenstein 0-2 Serravalle
Zaterdag, 10.10.20 18:00 Liechtenstein – Gibraltar 0-1 Vaduz
Dinsdag, 13.10.20 20:45 Liechtenstein – San Marino 0-0 Vaduz
Zaterdag, 14.11.20 15:00 San Marino – Gibraltar -:- Serravalle
Dinsdag, 17.11.20 20:45 Gibraltar – Liechtenstein -:- Gibraltar

Nog meer interessante pagina’s: